30.09.2023 - Bursa Uludağ Üniversitesi Yurtdışından veya Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı (ULUYÖS)
EN TR

2. YERLEŞTİRME ONLİNE KAYIT TARİHLERİ UZATILDI

Üniversitemiz Yurtdışından Öğrenci Kontenjanlarına 2. yerleştirme online kayıtları, gelen yoğun talep üzerine 11 Eylül 2023 (Türkiye saati ile 17:00’a kadar) tarihine kadar uzatılmıştır.

Adayların online kayıt için başvuru sırasında girmiş olduğu mail adreslerine gönderilen linkten, istenilen belgeleri yükleyerek online kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir. (Adayların mail adreslerinin dolu olup olmadığını kontrol etmeleri gerekmekte olup gönderilen mailler kimi zaman spam veya istenmeyen posta klasörüne düşebilmektedir. Mail ulaşmayan adayların yos@uludag.edu.tr mail adresinden iletişime geçmeleri halinde tekrar mail gönderilebilecektir.)

11 Eylül 2023 tarihine kadar online kaydını yapmayan adaylar kayıt haklarını kaybetmiş sayılacaktır. (Online kaydı tamamlanan adaylara, kayıtlarının yapıldığına ilişkin mail ile birlikte öğrenci numaraları bildirilmektedir.)

Bu web sitesinde yer alan açıklamalar, belirtilen tarih ve koşullarda Bursa Uludağ Üniversitesi değişiklik yapma yetkisine sahiptir. Yapılacak değişiklikler adaylara bu web sitesinden duyurularak ilan edilir. İnternet sayfasındaki duyurular adaylara tebliğ hükmündedir.
Bursa Uludağ Üniversitesi
Yabancı Öğrenci Sistemi
yos@uludag.edu.tr
Copyright © 2018