12.8.2022 - Bursa Uludağ Üniversitesi Yurtdışından veya Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı (ULUYÖS)
EN TR

TÜRKİYE E-ULUYOS (YURTİÇİ) DENEME SINAVI HAKKINDA

                                   TÜRKİYE E-ULUYOS (YURTİÇİ) DENEME SINAVI HAKKINDA

            12 Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan (YURTİÇİ) TÜRKİYE ONLİNE ULUYOS Sınavında, adayların sınavın yapılacağı Bursa Uludağ Üniversitesi UKEY Sınav Sistemine giriş ve kullanımında  sorun yaşanmaması adına  UKEY sistemi erişimine yönelik bir deneme sınavı yapılacaktır. Söz konusu Deneme sınavı 12 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecek E-ULUYOS YURTİÇİ TÜRKİYE sınavı soruları için bir örnek teşkil etmemekte olup yalnızca adayların sınav sistemine giriş ve UKEY sistemi kullanımına ilişkin bir uygulama niteliği taşımaktadır.

            Sınav öncesinde adaylara sorunsuz sınav erişim ve sınav girişi denemesi için aşağıdaki tarih ve saatlerde sayısal sorulardan oluşan Deneme Sınavı ekranı açılacak olup tüm adayların belirtilen tarih ve saatte sisteme giriş yapmaları,  12 Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan TÜRKİYE  E-ULUYOS (Yurt içi ) sınavları esnasında sorun yaşamamaları için önerilmektedir. (Söz konusu Deneme Sınavının sonuçları ilan edilmeyecektir.) Test ekranı belirtilen tarih dışında tekrar açılmayacaktır. Adayların belirtilen tarihte aşağıda yer alan linkten sisteme giriş yapmaları gerekmektedir.

 

               E-ULUYOS TÜRKİYE (YURTİÇİ) Deneme Sınav Tarihi;

             YURT İÇİ TÜRKİYE E-ULUYOS  6 HAZİRAN  2021 PAZAR, Saat:10.00 ; (Türkiye Saatine Göre)

            Üniversitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder; sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

 

          “UKEY’E Giriş Bilgilendirmesi için TIKLAYINIZ.

          UKEY’E Giriş ve E-ULUYÖS Sınavı Kullanma Kılavuzu ” için TIKLAYINIZ.

           UKEY Sistemine Giriş Linki için TIKLAYINIZ. (Sınav günlerinde aktif olacaktır.)

Bu web sitesinde yer alan açıklamalar, belirtilen tarih ve koşullarda Bursa Uludağ Üniversitesi değişiklik yapma yetkisine sahiptir. Yapılacak değişiklikler adaylara bu web sitesinden duyurularak ilan edilir. İnternet sayfasındaki duyurular adaylara tebliğ hükmündedir.
Bursa Uludağ Üniversitesi
Yabancı Öğrenci Sistemi
yos@uludag.edu.tr
Copyright © 2018